Avís
  • JFolder: :files: La ruta no és un directori. Ruta: /var/www/vhosts/uelajonquera.com/httpdocs/images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/AleviB/
  • JFolder: :files: La ruta no és un directori. Ruta: /var/www/vhosts/uelajonquera.com/httpdocs/images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/PreBenj2/
  • JFolder: :files: La ruta no és un directori. Ruta: /var/www/vhosts/uelajonquera.com/httpdocs/images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/Caganius/
Informació
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/AleviB/
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/PreBenj2/
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/Caganius/

Futbol Base: Resum de la jornada 05/02/2017

Per fi torna la normalitat, un cap de setmana sense partits suspesos per culpa del mal temps.

Els nostres jugadors han pogut gaudir de l'esport del futbol després de molts dies de pluja, aquests han estat els resultats i comentaris:

UELJ Juvenil 2 - F.C. Borrassà 0
Tres punts mes per anar mirant cap a dalt amb una primera part amb l'equip ben posat al camp perè sense ritme ni intensitat degut a les contants interrupcions del joc, era la tàctica del Borrassa, anar trencant el joc a base de moltes faltes i pilotades. A la segona part tot ha canviat, s'ha jugat amb molta intensitat, per anar per al partit, al min. 54 amb un gran gol de falta de quasi mig camp d'en Jordi i reafirmat al min. 64 amb una gran jugada col·lectiva que ha finalitzat Vladi. Una bona Victoria, treballada fins al final i que els jugadors han volgut dedicar la seu entrenador, David Zurita.
Gols: Jordi i Vladi.

UELJ Cadet 4 - C.E. Juncària 0
Victòria important per els Cadets que guanyen confiança en el seu joc. Primera part on ens costa obrir el marcador, arribaven les ocasions però sense encert a la finalització. En la segona meitat el nostre equip manté la intensitat del joc donant-nos un domini complet del partit.
Gols: Johan (2), Matheus i Ayoub.

C.E. Juncària 1 - UELJ Infantil 5
Gran partit del nostre Infantil al camp del Juncaria, en què en una primera part més igualada hem sabut aprofitar les nostres ocasions de gol, marxant al descans amb un 1-2. La nostra superioritat física a la segona part s'ha vist reflectida en el 1-5 del marcador final. Gran encert de cara a porteria dels nostres jugadors, sense renunciar a la sortida de pilota.
Gols: Aliou (2), Alan, Gerard 1 i Guillem Jiménez.

Navata C.F. - UELJ Aleví A
Ajornat a petició del rival.

UELJ Aleví B 3- C.E. Llançà C 4
Partit amb unes condicions meteorològiques molt dolentes, els nens han patit molt però ha millorat el temps una mica i ens hem pogut centrar en el partit i remuntar el marcador, falta de concentració en el començament del partit però una vegada arrancat hem descolocat al rival amb un bon nivell de futbol.
Gols: Marc Pou (2) i en pròpia.
{gallery}2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/AleviB/{/gallery}

UELJ Benjami Preferent 3 - C.E. La Salle Figueres 9
Malgrat la derrota, partit molt lluitat i treballat per els nostrs jugadors davant un rival que ha sabut aprofitar les seves ocasions.

UELJ Benjamí Prom. A 4 - C.E. Llançà 4
Partit on els nostres jugadors han realitzat una gran reacció fins a assolir l'empat definitiu, ja que sempre han anat amb el marcador en contra.
Gols: Marc (3) i Víctor.

UELJ Benjamí Prom. B 4 - P.U.F. 7
Partit sense fortuna, amb errors principalment en la col·locació en el camp i en la idea de joc entrenada. Es va començar guanyant però el rival va saber jugar millor que nosaltres davant el fred, el vent i la pluja. Destacar positivament la il·lusió, companyerisme i esforç dels jugadors.
Gols: Martí, Jaume, Moha i Marc.

Vilajuïga C.F. 1 - UELJ Prebenjamí 2n Any 5
Un partit amb superioritat davant el rival, tant física com tècnicament, desenvolupant un bon joc i creant moltes ocasions de gol.
{gallery}2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/PreBenj2/{/gallery}

Caganius: Trobada a Albons
Els nostres Caganius han disputat aquest cap de setmana la segona trobada de la temporada, aquest cop s'organitzava a Albons. Bons números i bon joc per el nostre equip més menut amb un balanç de 4 partits guanyats i 2 perduts.
{gallery}2016-17/FutbolBase/Partits/20170205/Caganius/{/gallery}

Darrera modificació elDijous, 09 Febrer 2017 21:58

Més notícies

Notícies

Reunions Futbol Base

Reunions Futbol Base

24-05-2018

La setmana vinent hi haurà les reunions informatives per tots els equips de futbol base. Llegir més ...

Notícies

Feina feta (1-1)

Feina feta (1-1)

21-05-2018

La temporada s'acomiada de les Forques aconseguint el punt necessari per no patir més. Llegir més ...

Notícies

Amb la mel als llavis (3-3)

Amb la mel als llavis (3-3)

13-05-2018

Un gol al descompte del Farners evita la segona victòria a fora consecutiva. Llegir més ...

Notícies

Pas de gegant a Nou Barris (0-2)

Pas de gegant a Nou Barris (0-…

06-05-2018

Tres punts d'or a domicili que aconsten la permanència Llegir més ...